آموزش بهینه سازی محتوای صفحه

https://seorooz.net/wp-content/uploads/2018/04/content-optimization-main.MP4

در این ویدیو به طور کامل درباره چگونگی بهینه سازی محتوا صحبت می کنیم.یعنی محتوایی که داخل هر Page قرار میدیم، باید دارای ویژگیایی باشه، که بتونه رتبه بهتری رو با جستجوی کلمات کلیدی مرتبطش برامون رقم بزنه.

مثل همه اموزشا، در نظر داشته باشین، محتوایی که در ویدیو هست، در متن نیس.پس پیشنهاد می کنیم، به جای صرف وقت در خوندن متن، ویدیو رو ببینین.هم اینکه می تونین از لینکای دانلود ویدیو در پایین همین پست، استفاده کنین.

– واسه هر صفحه، باید حداقلی از Text داشته باشین.

صفحات خالی بدون متن، رتبه خوبی نمی گیرن! موتورای جستجو هنوز وابسته به متن هستن.حتما متن داشته باشین و حتی اگه ویدیو و عکس دارین، یه پاراگراف، متن واسه ویدیو داشته باشین! کاری که توی همین مطلب و بقیه اموزشای ویدئویی سئوروز ما انجام شده. اصل مطلب ما در این صفحه و بقیه آموزشای دارای ویدیو، خود ویدیو هست.ولی همونطور که می بینین، همین متنی که در حال مطالعش هستین، یکی از دلیلای تولیدش، همین موضوع هست.

– دست کم یه عکس داشته باشین!

– صفحه ای که محتواش، (نه فوتر و هدر و… اون) دست کم یه عکس، داره، واسه کسب رتبه بهتر، استعداد بیشتری داره نسبت به صفحه ای که محتواش، هیچ عکسی نداره(با فرض برابر بودن بقیه فاکتورا در مقایسه این دو صفحه با عکس و بی عکس).

– اصلی ترین قسمت محتوای شما، بالای صفحه باشه

اصلی ترین قسمت محتوای شما، بدون اسکرول کردن، قابل مشاهده باشه و در اون قسمت(Above the fold content)، کلمات کلیدی حتما استفاده شده باشه.

– محتوا رو با ایجاد لغات هم معنی، بلغور نکنین!

این کار LSI صفحات رو به هم میریزه و موتور جستجو، نمی تونه به درستی محتوای شما رو درک کنه.اونم محتوای فارسی!

 

جزئیات بیشتر درباره این ۴ مورد و رابطه با Title صفحه، LSI و تراکم کلمات کلیدی رو در ویدیو ببینین.

مدت ویدیو: ۷ دقیقه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *