انجام سئو با استفاده از شبکه های اجتماعی

انجام سئو با به کار گیری شبکه های اجتماعی یکی از موارد مهم در پیشرفت و بالا بردن رتبه بندی سایته. امروزه با روی کار اومدن شبکه های اجتماعی جور واجور، افراد زیادی در جهان تمایل به به کار گیری اونا پیدا کردن. طوری که همین افراد ساعتای خیلی از اوقات فراغت خود رو در این شبکه های اجتماعی می ذارن. پس این شبکه های اجتماعی جز مکان هاییه که می تونین آدمایی زیادی رو به سایت خود روونه کنین. پس خیلی سریع دست به کار شید و جهت ، وب سایتای شبکه های اجتماعی رو در اولویت خود بذارین. اما عواملی دلیل می شه انجام سئو با به کار گیری شبکه اجتماعی با موفقیت همراه باشه چیه؟ در ادامه به این مواد می پردازیم.

عوامل مهم در انجام سئو با به کار گیری شبکه های اجتماعی

۱- بالا بردن تعداد لایک و توئیتای لینکا می تونه روی رنک گوگل تاثیر بسیار زیادی داشته باشه.
۲- به کار گیری اکانتای قوی و قدیمی توئیتر با دنبال کننده های بالا تاثیر بیشتری نسبت به توئیتای حساب جدید و با تاثیرگذاری کم داره.
۴- پینترست یکی از شبکه های محبوب اجتماعیه که دارای حجم بالای اطلاعات عمومیه و این احتمال هست که گوگل پین این نوع از سایتا رو به عنوان سیگنال اجتماعی در نظر بگیره.
۵- رای گیری در سایتای اجتماعی هم یکی از این مواردیه که می تونه دلیل باالا رفتن رتبه بندی سایت شه.
۶- حضور در گوگل پلاس و گذاشتن محتوای به درد بخور در اون و جذب افراد زیاد می تونه در نتیجه بخش بودن در کلیک خور کردن سایت و بازدید اون موثر بوده و یکی از روشای بالا بردن رتبه بندی سایت حساب شه.
۷- رابطه به سبک سیگنالای اجتماعی هم یکی دیگه از بخشای موثر در بالا بردن رتبه بندی سایته. موتور جستجو گوگل با احتمال زیاد اطلاعات ارتباطی گسترده دور و بر لینک از جمله اشتراک حساب، محتوا گذاریا و متنای حاشیه رو در نظر میگیره و اونو جهت رتبه دهی به سایت ملاک عمل قرار میده.
انجام عملیات با به کار گیری شبکه های اجتماعی و حضور فعال و دائمی در اون دلیل جذب آدما به سمت سایت شما شده و همین قضیه باعث قرار گرفتن سایت شما در رتبه های اول موتور جستجو می شه.