کاندیداهای ریاست جمهوری و فرزندانشان/ عکس

به گزارش به نقل از مجله مهر : دونستن نکتهایی از زندگی خصوصی چهره ها، همیشه جذابه. مخصوصا اگه پای رقابتی مثل انتخابات ریاست جمهوری هم در میان باشه. از کاندیداهای ریاست جمهوری دوره یازدهم، عکسای زیادی در رسانه ها منتشر شده. اما تصاویری که نشون دهنده زندگی خصوص و خانوادگی اوناس، زیاد نیس.

شاید براتون باحال باشه اگه بدونین کاندیداهای ریاست جمهوری در قامت یه پدر، چیجوری زندگی می کنن و فرزندان این کاندیداها چه قدر همراه پدرشون در رقابتای انتخاباتی هستن؟

سعید جلیلی:

جوون ترین کاندیدای این دوره، تنها یه بچه داره. از سعید جلیلی ۴۸ ساله و بچه نوجوانش تا حالا چندین عکس منتشر شده. عکسایی که پدر و پسر رو در مراسمی مثل راهپیمایی روز قدس، مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ع)  و نماز جمعه تهران شکار کرده.

سعید جلیلی

غلامعلی حداد عادل :

رئیس ۶۸ ساله فرهنگستان زبون و ادب پارسی که واسه شرکت در  انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده، پدر ۴ فرزنده. تنها پسر اون «فریدالدین» که راه پدر رو در سیاست هم ادامه میده از جمله فعالان سیاسی و مطبوعاتی ایرانه. فریدالدین حداد عادل که سابقه سردبیری مجله «همشهری جوون» رو داره، الان جانشین مدیرمسئول هفته نامه «پنجره» است و البته سوابق علمی و سیاسی مثل معاونت دانشگاه امام صادق(ع) و عضویت در شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی رو هم در کارنامه داره. حداد عادل پسر البته رئیس مدارس نمونه «فرهنگ» همه. مدارسی که به دست پدرش پایه گذاری شد.

غلامعلی حداد عادل

محسن رضایی:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نطام و کاندیدای ۴ دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری، نام ۵ بچه رو در شناسنامه خود می بینه. محسن رضایی البته الان ۴ بچه داره. چون یکی از پسرانش«احمد» چند سال قبل تو یه حادثه مشکوک در هتل محل اقامتش در یکی از کشورای بخش خلیج فارس، در گذشته س. حالا «علی» رضایی به عنوان تنها پسر محسن رضایی یکی از نزدیک ترین آدما به اون در رقابتای انتخاباتیه. علی رضایی که حضور فعالی در ستادهای پدرش داره، موقع ثبت نام پدرش هم همراه با مادر  و خواهرانش در ستاد انتخابات وزارت کشور حاضر شد تا ثبت نام محسن رضایی ۵۹ ساله در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، با حضور خونواده اش انجام شه.

محسن رضایی

محمدرضا عارف:

کاندیدای یزدی و ۶۲ ساله دوره یازدهم ریاست جمهوری، پدر ۳ فرزنده که هر ۳ هم پسر هستن. پسران عارف البته زیاد در انظار عمومی حاضر نشده ان و تنها تصویری که از عارف، در قامت یه پدر منتشر شده، عکسیه که در حاشیه یه مراسم از عارف همراه با بچه و عروسش گرفته شده. عکسی که حجت الاسلام محمدعلی ابطحی، رئیس دفتر اسبق دولت اصلاحات، ان رو گرفته و منتشر کرده:

محمدرضا عارف

محمد باقر قالیباف:

شهردار مشهدی و ۵۲ ساله تهران، ۳ بچه داره. ۲ پسر و یه دختر. «الیاس» و «اسحاق» پسران قالیباف، از اعضای اصلی فعالیتای انتخاباتی پدر هستن و نقش مهمی در تصمیم گیریا دارن. این حضور اما بیشتر در سایه انجام می شه و حضور فرزندان قالیباف در کنار پدر، کمتر اتفاق افتاده. این تصویر قدیمی، از تک و توک تصاویریه که عکاسان،  قالیباف پدر رو در کنار همسر و فرزندش الیاس شکار کردن. اونم در حاشیه یه مراسم افطاری در شهرداری تهران.

محمد باقر قالیباف

علی اکبر ولایتی:

عیالوارترین کاندیدای این دوره ریاست جمهوری، ۶ بچه داره. «علی اکبر ولایتی» ۶۸ ساله این طور درباره زندگی خانوادگی اش توضیح داده:«۶ بچه دارم، ۲ دختر و و ۴ پسر. یکی از اونا پزشکه. ۳ تا مهندس و یکی از دخترها هم در رشته ریاضی و یکی هم رشته روان شناسی تحصیل کردن.» در بین فرزندان ولایتی اما «محمد» و «علی اصغر » حضور پررنگ تری در فعالیتای انتخاباتی پدر دارن. پسران ولایتی در این عکس، از سمت راست دومین نفر (علی اصغر) و چهارمین نفر(محمد) هستن.

علی اکبر ولایتی

سید محمد غرصی:

بزرگترین کاندیدای این دوره از نظر سنی، سیدمحمد غرضی ۷۲ ساله س. وزیر اسبق پست، تلگراف و تلفن ۴ بچه داره که اطلاعات بسیار کمی از زندگی خصوصی و خانوادگی اون منتشر شده. شاید به خاطر دوری چندین ساله غرضی از سیاست.

اما عصر جمعه و در مراسم قرعه کشی نوبت پخش برنامه های اندیداها در صداوسیما، «سید محمد زهیر غرضی» به نمایندگی از پدرش درمراسم حاضر شد و قرعه پدر رو انتخاب کرد.

سید محمد غرصی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *