کانکس و سازه های پیش ساخته ویلایی شرکت کانکس اسکابن

کانکس

کانکس به سازه های پیش ساخته سبکی می گن که واسه اقامت و انجام کار در شکل های جور واجور شرایط آب و هوایی و مکانهای جغرافیایی جورواجور تولید میشه. از دیگر خصوصیات کانکس امکان جابجایی کانکس و حمل ونقل کانکسه. کانکس در موارد متفاوتی از جمله کانکس اداری، کانکس مسکونی، کانکس ویلایی ، کانکس سرویسهای بهداشتی مانند کانکس توالت و کانکس حموم ، کانکس نگهبانی و شکل های جور واجور کانکس دیگه در ابعاد جور واجور و طرحای فراوون مورد استفاده قرار میگیره.

به کار گیری مواد اولیه و متریال سبک و با کیفیت بالا در ساخت اون ، موجب میشه تا این سازه در در برابر زلزله و خیلی از بلایای طبیعی مقاومت پیدا کنه. کانکس و سازه های پیش ساخته این توانایی رو نسبت به ساخت و ساز سنتی داره که طرحای مختلفی رو میشه در ساخت اون استفاده کرد. جابجایی آسون کانکس و بازیافت مواد به کار رفته در ساخت اون از چند تا نکته مهم در امتیازات کانکسه. وقتی که شما در محلی می خواین اقامت داشته باشین چه از نظر اقامت کاری و یا مسکونی به صورت موقت ، بهترین گزینه واسه شماس.

کانکس

اگه محل سکونت شما باید در مدت زمان کوتاهی جا به جا شه، شما می تونین با به کار گیری شکل های جور واجور پیش ساخته و کانکس  به بهترین نتیجه برسین. زمان ساخت کانکس از دیگر امتیازات کاربردی اون  است، چون زمان ساخت یه خونه با بنای سنتی قابل مقایسه با مدت زمان ساخت کانکس نیست و این امکان رو واسه شما جفت و جور میکنه که بتونین اسکانی سریع و آسون داشته باشین. هم اینکه بیشتر تولید کنندگان، کانکسایی رو به صورت آماده و پیش ساخته موجود دارن که میتونه در خیلی از مواقع بهترین کمک رو به شما در اقامت بکنه.

کانکس

سازه های lsf  هم از شکل های جور واجور پیش ساخته ها سبک بوده که میشه طبق طرح پیشنهادی مشتری در محل اجرا شه، هم اینکه این سازه ها، سازه های نورد سرد هستن که به صورت صنعتی تولید می شن و از جنس اونا ورق گالوانیزه س. مقاومت سازه براساس تعدد اعضای بار بره که در صورت ضعف اجرا و یا در بین استفاده عضوی به درستی عمل نکنه بقیه اعضا توانایی تحمل خود رو حفظ می کنن. در این روش دیواره ها باربر بوده و توانایی اجرا تا ۵ طبقه رو دارن.

اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین قیمت کانکس و سازه های ویلایی براساس متریال مصرفی در تولید شکل های جور واجور اون، چگونگی دقت در ساخت ، نیروی متخصص و ماهر در تولید و عوامل دیگری بستگی داره. یکی ازآیتمهای مهم وتععین کننده در قیمت کانکس، خود شرکت تولید کننده کانکسه، یعنی هر چقدرشرکت تولید کننده، مانند شرکت کانکس اسکابن قدیمیتر و با تجربه تر باشه این سازه ها  از کیفیت بالاترب بهره مند هستن.

کانکس

جهت مشاوره در مورد شکل های جور واجور کانکس و سازه های پیش ساخته ویلایی می تونین به سایت http://eskabon.ir و یا http://eskabon.com مراجعه کنین.

کانکس اسکابن، تولید کننده کانکس و شکل های جور واجور کانکس با بیشتر از ربع قرن تجربه در صنعت کانکس و سازه های پیش ساخته

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *